Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco Franse aardewerken waterkan - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco Franse aardewerken waterkan kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco Franse aardewerken waterkan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco Franse aardewerken waterkan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco Franse aardewerken waterkan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco Franse aardewerken waterkan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco Franse aardewerken waterkan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco Franse aardewerken waterkan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco Franse aardewerken waterkan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco Franse aardewerken waterkan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco Franse aardewerken waterkan kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2077 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1930 t/m 1949
StijlArt Deco
Afmetingen18 cm x 12 cm x 10 cm (h x b x d)
GemerktGemerkt/Merksticker
Art deco Franse aardewerken waterkan voorzien van prachtig zandkleurig, grijs en lichtblauw stroomglazuur. Niet gemerkt alleen voorzien van een ingedrukt modelnummer; 210. Mogelijk gemaakt bij Denbac Ceramique.

In onbeschadigde conditie

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(33)
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2077 verkochte items
12
18
10
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-11-2020 om 12:01
Eindtijd:13-12-2020 om 21:45
Biedingen (4)
Swaantje
13 dec. / 12:20
€ 10
Hildeb
13 dec. / 12:13
€ 5
Swaantje
13 dec. / 09:36
€ 3
Hildeb
11 dec. / 21:50
€ 1