Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco Franse aardewerken waterkan - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco Franse aardewerken waterkan kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco Franse aardewerken waterkan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco Franse aardewerken waterkan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco Franse aardewerken waterkan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco Franse aardewerken waterkan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco Franse aardewerken waterkan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco Franse aardewerken waterkan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco Franse aardewerken waterkan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco Franse aardewerken waterkan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco Franse aardewerken waterkan kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1930 t/m 1949
StijlArt Deco
Afmetingen18 x 12 x 10 cm (h x b x d)
GemerktGemerkt/Merksticker
Art deco Franse aardewerken waterkan voorzien van prachtig zandkleurig, grijs en lichtblauw stroomglazuur. Niet gemerkt alleen voorzien van een ingedrukt modelnummer; 210. Mogelijk gemaakt bij Denbac Ceramique.
In onbeschadigde conditie
Binnen Nederland € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (49)

Geplaatst door  woerro
431 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
12
18
10

ObjectlocatieGouda,  Nederland
Starttijd30-11-2020 om 12:01
Eindtijd13-12-2020 om 21:45
Biedingen (4)