Niet of onleesbaar gesigneerd - Berkenbosje - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Berkenbosje kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Berkenbosje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Berkenbosje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Berkenbosje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Berkenbosje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Berkenbosje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Berkenbosje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Berkenbosje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Berkenbosje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Berkenbosje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Berkenbosje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Berkenbosje kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst68 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Een berkenbosje dat doorkruist wordt door een zandpad met zicht op een gehuchtje.
Pasteus en gedeeltelijk met het paletmes opgezet. Luministische inslag.
De houten lijst heeft enkele onopvallende gebruikssporen en een verstek staat een beetje open
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (39)

Geplaatst door  Cords
Lid sinds 2018
169 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
38 cm
68 cm
30 cm
60 cm

ObjectlocatieDongen,  Nederland
Starttijd5-1-2022 om 9:57
Eindtijd9-1-2022 om 21:32
Biedingen (7)