Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemen. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemen. kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemen. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemen. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemen. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemen. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemen. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemen. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemen. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemen. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemen. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemen. kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2020
DragerBoard
StijlImpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen23.5 x 17.5 cm (h x b)
Incl. lijst27 x 21 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Klein lief werkje in eenvoudige passende lijst. Vrolijk lentebeeld.
Dik in de verf.
Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (59)

Geplaatst door  Bernardenbeppie
Lid sinds 2020
315 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
21 cm
27 cm
17.5 cm
23.5 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAarle-Rixtel,  Nederland
Starttijd5-4-2021 om 0:56
Eindtijd11-4-2021 om 22:25
Biedingen (2)