Niet of onleesbaar gesigneerd - Dame. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Dame. kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Niet of onleesbaar gesigneerd - Dame. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Dame. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Dame. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Dame. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Dame. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Dame. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Dame. kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 x 22 cm (h x b)
Incl. lijst40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Werk van overleden Brabantse schilder. Werkte voornamelijk in krijt.
Bij dit werk springt de gestileerde vrouwenfiguur eruit door de licht/donker-werking. Veel sfeer en effect met weinig middelen.
Het werk zit in een nette wissellijst.
Komt van de maker.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (44)

Geplaatst door  Bernardenbeppie
Lid sinds 2020
314 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
30 cm
40 cm
22 cm
32 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAarle-Rixtel,  Nederland
Starttijd18-2-2021 om 13:26
Eindtijd4-3-2021 om 22:13
Biedingen (5)