Niet of onleesbaar gesigneerd - Eekhoorn - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Eekhoorn kopen? Bied vanaf 10!
Tekening / Aquarel

Niet of onleesbaar gesigneerd - Eekhoorn kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Eekhoorn kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Eekhoorn kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Eekhoorn kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Aquarel
Drager Papier
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 48 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooie airbrush afbeelding van Marga Jopen, Gesigneerd. In passe partout

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (74)

Geplaatst door  jravr
Lid sinds 2019
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
35 cm
48 cm