Niet of onleesbaar gesigneerd - een Toscaans landschap - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - een Toscaans landschap kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Niet of onleesbaar gesigneerd - een Toscaans landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - een Toscaans landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - een Toscaans landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - een Toscaans landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - een Toscaans landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - een Toscaans landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - een Toscaans landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - een Toscaans landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - een Toscaans landschap kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 x 59 cm (h x b)
Incl. lijst66 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit fleurige werk doet recht aan de indrukken die in Toscane opgedaan worden.

Bij verzending wordt het werk zorgvuldig verpakt en verzonden door PostNL.
Het werk is niet uit de lijst beoordeeld, het beeld is gaaf, de lijst heeft een gebruiksspoor.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 40,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (42)

Geplaatst door  toveko1
Lid sinds 2020
70 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
81 cm
66 cm
59 cm
42 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHENGELO OV,  Nederland
Starttijd6-10-2021 om 13:14
Eindtijd20-10-2021 om 22:22
Biedingen (14)