Niet of onleesbaar gesigneerd - Erwtenruiters op het land - Olieverf op doek - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Erwtenruiters op het land - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Erwtenruiters op het land - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Erwtenruiters op het land - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Erwtenruiters op het land - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Erwtenruiters op het land - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Erwtenruiters op het land - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Erwtenruiters op het land - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Erwtenruiters op het land - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Erwtenruiters op het land - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst38 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurrijk olieverf op doek in de traditie van de Hollandse School
Impressionistische voorstelling van erwtenruiters op het land, expressief geschilderd.
Gelijst, beeldmaat 34x40, lijstmaat 38x45
Licht monogram in het werk middenonder: 'K' of 'DK', zou kunnen verwijzen naar Dirk Jan Koets
Doek heeft punaisegaatjes in de hoeken door het en-plein-air schilderen.
Doek is licht aangeslagen, verdient een schoonmaakbeurt.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (49)

Geplaatst door  lenteman
362 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
45 cm
38 cm
40 cm
34 cm

ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
Starttijd3-1-2022 om 10:51
Eindtijd16-1-2022 om 20:49
Biedingen (16)