Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Twee etsen 'Peintre et modèle I +II'
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets gedrukt op zijde, r.o gesigneerd in pen. Afm. doek 46x34, beeld 37x27 cm.
Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorthuizen, Nederland |
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 11-1-2018 om 17:54 |
Eindtijd | 25-1-2018 om 17:54 |