Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, Vamp e feu - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, Vamp e feu kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, Vamp e feu kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, Vamp e feu kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, Vamp e feu kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen53 x 41.5 cm (h x b)
Passe-partout75 x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage29/40

Administratieve code:

QQZW

Binnen Nederland € 11,50

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (66)

Geplaatst door  KVcollecties
2344 verkochte items
Alle items van deze verkoper (418)
61.5 cm
75 cm
41.5 cm
53 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd4-9-2018 om 11:31
Eindtijd16-9-2018 om 20:22
Biedingen (3)