Niet of onleesbaar gesigneerd - Fragmenten van Beweging - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Fragmenten van Beweging kopen? Bied vanaf 10!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Fragmenten van Beweging kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fragmenten van Beweging kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fragmenten van Beweging kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fragmenten van Beweging kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fragmenten van Beweging kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fragmenten van Beweging kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fragmenten van Beweging kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fragmenten van Beweging kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fragmenten van Beweging kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkSchilderij
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst61 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit pastelkrijtwerk op rijstpapier, ingekapseld in een opvallende bronsgouden gipsornamentenlijst, weerspiegelt de esthetische gevoeligheden van de Nederlandse kunstscène uit de jaren '60. Hoewel de kunstenaar onduidelijk gesigneerd heeft, draagt het stuk de kenmerkende tekenen van die periode, met een abstracte uitdrukkingswijze die doet denken aan de naoorlogse Europese kunstbewegingen. De dynamische compositie, gekenmerkt door verwrongen vormen en een levendig kleurenpalet, spreekt van een periode waarin traditionele grenzen werden doorbroken en nieuwe artistieke vrijheden werden verkend.

De lijst zelf is een kunstwerk op zich, met zijn rijke ornamentatie die het werk een luxueuze uitstraling geeft en het belang ervan als een decoratief stuk verhoogt. Dit werk zou een prachtige aanvulling zijn op elke collectie en biedt een venster naar het artistieke erfgoed van de jaren '60 in Nederland. Het is een unieke kans voor verzamelaars en liefhebbers van zowel kunst als geschiedenis om een stukje van dit tijdperk in handen te krijgen. De toestand van het werk is goed bewaard gebleven, wat aangeeft dat het met zorg is behandeld door de jaren heen.

Met zijn intrigerende oorsprong en stijl, nodigt dit stuk uit tot diepgaande contemplatie en biedt het een gespreksonderwerp voor elke kijker.

Het werk "Fragmenten van Beweging" zit is een mooie grote brons-gouden houten lijst met gipsornamenten

gesigneerd: Onduidelijk (Rechts onder) en gedateerd in romeinse becijfering
Totale afmetingen: 61x71cm
Afmetingen paneel: 30x40 cm

Verzending in professionele verpakking via PostNL pakketservice
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (57)

Geplaatst door  SonorArtBV
Lid sinds 2023
10 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
71 cm
61 cm
40 cm
30 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHuissen,  Nederland
Starttijd20-4-2024 om 20:06
Eindtijd4-5-2024 om 22:46
Biedingen (26)