Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesatineerde presse papier "Vrede van Rijswijk 1697-1997" - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesatineerde presse papier "Vrede van Rijswijk 1697-1997" kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesatineerde presse papier "Vrede van Rijswijk 1697-1997" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesatineerde presse papier "Vrede van Rijswijk 1697-1997" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesatineerde presse papier "Vrede van Rijswijk 1697-1997" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesatineerde presse papier "Vrede van Rijswijk 1697-1997" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesatineerde presse papier "Vrede van Rijswijk 1697-1997" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesatineerde presse papier "Vrede van Rijswijk 1697-1997" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesatineerde presse papier "Vrede van Rijswijk 1697-1997" kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1997
StijlContemporary
Afmetingen6 x 7 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht400 gram
GemerktGemerkt/Merksticker

Gesatineerde presse papier "Vrede van Rijswijk 1697-1997" gemaakt bij Nizbor A. Ruckl & Sons in Bohemen tegenwoordig Tsjechie. In nieuwstaat en voorzien van een merksticker.
In onbeschadigde nieuwstaat
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (49)

Geplaatst door  woerro
432 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
7
6
7

ObjectlocatieGouda,  Nederland
Starttijd29-11-2021 om 17:42
Eindtijd12-12-2021 om 21:58
Biedingen (6)