Niet of onleesbaar gesigneerd - Glazen schaal "Forest" ontwerp Pertti Kallioinen voor Lasisepät Mäntsälä - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Glazen schaal "Forest" ontwerp Pertti Kallioinen voor Lasisepät Mäntsälä kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Niet of onleesbaar gesigneerd - Glazen schaal "Forest" ontwerp Pertti Kallioinen voor Lasisepät Mäntsälä kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Glazen schaal "Forest" ontwerp Pertti Kallioinen voor Lasisepät Mäntsälä kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Glazen schaal "Forest" ontwerp Pertti Kallioinen voor Lasisepät Mäntsälä kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Glazen schaal "Forest" ontwerp Pertti Kallioinen voor Lasisepät Mäntsälä kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Glazen schaal "Forest" ontwerp Pertti Kallioinen voor Lasisepät Mäntsälä kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Glazen schaal "Forest" ontwerp Pertti Kallioinen voor Lasisepät Mäntsälä kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Glazen schaal "Forest" ontwerp Pertti Kallioinen voor Lasisepät Mäntsälä kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Glazen schaal "Forest" ontwerp Pertti Kallioinen voor Lasisepät Mäntsälä kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Glazen schaal "Forest" ontwerp Pertti Kallioinen voor Lasisepät Mäntsälä kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlContemporary
Afmetingen9 x 23 x 23 cm (h x b x d)
Gewicht300 gram
GemerktOngemerkt

Glazen schaal "Forest" ontwerp Pertti Kallioinen voor Lasisepät Mäntsälä. In perfecte conditie en niet gemerkt.
Onbeschadigde conditie
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (49)

Geplaatst door  woerro
432 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
23
9
23

ObjectlocatieGouda,  Nederland
Starttijd20-12-2021 om 20:17
Eindtijd27-12-2021 om 22:49
Biedingen (2)