Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op paneel , “Winterlandschap” - gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op paneel , “Winterlandschap” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op paneel , “Winterlandschap” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op paneel , “Winterlandschap” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op paneel , “Winterlandschap” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op paneel , “Winterlandschap” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op paneel , “Winterlandschap” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op paneel , “Winterlandschap” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op paneel , “Winterlandschap” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op paneel , “Winterlandschap” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op paneel , “Winterlandschap” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op paneel , “Winterlandschap” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op paneel , “Winterlandschap” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op paneel , “Winterlandschap” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op paneel , “Winterlandschap” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op paneel , “Winterlandschap” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkSchilderij
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen19.5 x 28.5 cm (h x b)
Incl. lijst29 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een schilderij van een ons onbekende kunstenaar.

    -Techniek: Olieverf op paneel.

    -Gesigneerd (moeilijk leesbaar) rechtsonder.

    -Jaartal onbekend. 1e Helft 20e eeuw?

    -Ingelijst in een houten lijst.

    -Afmetingen: Lijst, 29 x 37 cm. Paneel, 20 x 30 cm. Beeld, 19,5 x 28,5 cm.

    -Herkomst: Uit een inboedel.

    -Conditie: In goede staat. Het paneel heeft middenboven 2 gaatjes…..

    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    Kan zo aan de muur.

    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

In goede staat. Het paneel heeft middenboven 2 gaatjes….. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 30,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (44)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
584 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
37 cm
29 cm
28.5 cm
19.5 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd26-3-2021 om 14:35
Eindtijd9-4-2021 om 20:00
Biedingen (3)