Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op papier , Vogels - 1964 - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op papier , Vogels - 1964 kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op papier , Vogels - 1964 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op papier , Vogels - 1964 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op papier , Vogels - 1964 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op papier , Vogels - 1964 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op papier , Vogels - 1964 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op papier , Vogels - 1964 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op papier , Vogels - 1964 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op papier , Vogels - 1964 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op papier , Vogels - 1964 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op papier , Vogels - 1964 kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1964
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst67 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

    -Gesigneerd en gedateerd (1964) rechtsonder.

    -Ingelijst in de originele houten lijst met passe-partout en glasplaat.

    -Afmetingen: Lijst, 67 x 84 cm. Beeld, 45 x 60 cm.

    -Herkomst: Uit de nalatenschap van Dr. W.J. Honnebier (1929-2020) en Dr. Barbera Honnebier (1961-2015)).

    -Conditie: Het werk is in goede staat. Het passe-partout heeft lichte ‘zuurvlekjes’. De lijst heeft slijtplekjes.

    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    Kan zo aan de muur.

    -Het schilderij kan NIET per post verzonden worden.

    -U kunt eventueel wel gebruikmaken van de gespecialiseerde koeriersdienst van Kunstveiling: “Swift koeriers”.

    (zie ook de info onderaan deze pagina onder het kopje “Koeriersdienst”).

    Binnen Nederland zijn de bezorgkosten van Swift Koeriers voor dit werk: € 45,50.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Het werk is in goede staat. Het passe-partout heeft lichte ‘zuurvlekjes’. De lijst heeft slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (43)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
584 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
84 cm
67 cm
60 cm
45 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd17-6-2021 om 11:27
Eindtijd27-6-2021 om 20:13
Biedingen (7)