Niet of onleesbaar gesigneerd - Keramische ovale schaal met hand beschilderd geometrisch decor - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Keramische ovale schaal met hand beschilderd geometrisch decor kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Niet of onleesbaar gesigneerd - Keramische ovale schaal met hand beschilderd geometrisch decor kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Keramische ovale schaal met hand beschilderd geometrisch decor kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Keramische ovale schaal met hand beschilderd geometrisch decor kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Keramische ovale schaal met hand beschilderd geometrisch decor kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1980
StijlMemphis
Afmetingen3 x 30.5 x 17.2 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Keramische ovale schaal met hand beschilderd geometrisch decor. Gesigneerd aan de achterzijde; E.H. of E.J. Sigma 1980. In prima onbeschadigde conditie.
In prima onbeschadigde conditie
Binnen Nederland € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (39)

Geplaatst door  woerro
432 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
30.5
3
17.2

ObjectlocatieGouda,  Nederland
Starttijd3-1-2021 om 17:02
Eindtijd11-1-2021 om 22:01
Biedingen (9)