Niet of onleesbaar gesigneerd - Murano - Rood witte glazen vis jaren 60 - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Murano - Rood witte glazen vis jaren 60 kopen? Bied vanaf 30!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Murano - Rood witte glazen vis jaren 60 kopen? Bied vanaf 30!Niet of onleesbaar gesigneerd - Murano - Rood witte glazen vis jaren 60 kopen? Bied vanaf 30!Niet of onleesbaar gesigneerd - Murano - Rood witte glazen vis jaren 60 kopen? Bied vanaf 30!Niet of onleesbaar gesigneerd - Murano - Rood witte glazen vis jaren 60 kopen? Bied vanaf 30!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
StijlFifties
Afmetingen23 cm x 8 cm x 5 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd

Murano - Rood witte glazen vis jaren 60. In prima onbschadigde conditie. Niet gemerkt.

Afmetingen; 23 cm breed, 8 cm hoog en 4,5 cm diep.

Onbeschadigde conditie.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (46)
Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
8
23
5
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:10-09-2018 om 21:41
Eindtijd:17-09-2018 om 19:05
345joke
17 sep. / 18:21
€ 30