Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Stijl | Fifties |
Afmetingen | 23 x 8 x 5 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Ongesigneerd |
Murano - Rood witte glazen vis jaren 60. In prima onbschadigde conditie. Niet gemerkt.
Afmetingen; 23 cm breed, 8 cm hoog en 4,5 cm diep.
Conditie | Nieuwstaat | ||
Onbeschadigde conditie. | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gouda, Nederland | ||
Prijs | Tot 5 kg.