Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakfoto van klassieke schoonheid door Ruslan Bolgov - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakfoto van klassieke schoonheid door Ruslan Bolgov kopen? Bied vanaf 1!
Fotografie

Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakfoto van klassieke schoonheid door Ruslan Bolgov kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakfoto van klassieke schoonheid door Ruslan Bolgov kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkFotografie
TechniekDigitale Print
StijlKlassiek
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Fraaie sensuele zwart/wit-foto van een klassieke schoonheid achter de piano, van de hand van Litouwse fotograaf Ruslan Bolgov. Gevat in  passe-partout en een eenvoudige maar elegante zwarte lijst.

Conditie: uitstekend.

Aangetekende zending.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 30,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (59)

Geplaatst door  Kwakmania
Lid sinds 2019
19 verkochte items
32 cm
42 cm
20 cm
30 cm

ObjectlocatieGroningen,  Nederland
Starttijd28-3-2021 om 21:49
Eindtijd11-4-2021 om 19:50
Biedingen (9)