Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf doek, “Bloemstilleven” – ingelijst – Groot – gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf doek, “Bloemstilleven” – ingelijst – Groot – gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf doek, “Bloemstilleven” – ingelijst – Groot – gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf doek, “Bloemstilleven” – ingelijst – Groot – gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf doek, “Bloemstilleven” – ingelijst – Groot – gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf doek, “Bloemstilleven” – ingelijst – Groot – gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf doek, “Bloemstilleven” – ingelijst – Groot – gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf doek, “Bloemstilleven” – ingelijst – Groot – gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf doek, “Bloemstilleven” – ingelijst – Groot – gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf doek, “Bloemstilleven” – ingelijst – Groot – gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf doek, “Bloemstilleven” – ingelijst – Groot – gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf doek, “Bloemstilleven” – ingelijst – Groot – gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf doek, “Bloemstilleven” – ingelijst – Groot – gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf doek, “Bloemstilleven” – ingelijst – Groot – gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf doek, “Bloemstilleven” – ingelijst – Groot – gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf doek, “Bloemstilleven” – ingelijst – Groot – gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf doek, “Bloemstilleven” – ingelijst – Groot – gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf doek, “Bloemstilleven” – ingelijst – Groot – gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen79.5 x 52.5 cm (h x b)
Incl. lijst95.5 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een groot schilderij van een ons onbekende kunstenaar.

    -Olieverf op doek, opgespannen op een houten spieraam en ingelijst in de originele houten lijst met sierrand.

    -Gesigneerd rechtsonder. Helaas hebben wij de signatuur niet kunnen thuisbrengen.Jaartal onbekend.

    -Afmetingen: Lijst, 95,5 x 69 cm. Spieraam, 80,5 x 54 cm. Beeld, 79,5 x 52,5 cm.

    -Herkomst: Uit een inboedel van een kunstverzamelaar.

    -Conditie: In goede staat met ouderdomssporen / slijtplekjes.

    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    Kan zo aan de muur.

    Afhandeling: Let op a.u.b.:

    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze zeer sterke voorkeur.

    -Het ophalen heeft voor ons geen haast, dus het kan wanneer het u schikt om naar Amsterdam te komen.

    -Bij het afhalen houden wij ons aan de door het RIVM voorgeschreven voorschriften van afstand houden en zullen wij zorgen dat het schilderij klaar staat bij onze voordeur.

    -Het werk kan eventueel binnen Nederland verzonden worden via PostNL.

    -Het werk kan eventueel binnen de EU verzonden worden via GLS.

    -Het werk kan NIET naar landen buiten de EU verzonden worden.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 15,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk: 20,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

In goede staat met ouderdomssporen / slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (43)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
69 cm
95.5 cm
52.5 cm
79.5 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd15-4-2020 om 15:09
Eindtijd29-4-2020 om 21:18
Biedingen (17)