Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend Linosnede - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend Linosnede  kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend Linosnede  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend Linosnede  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend Linosnede  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend Linosnede  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend Linosnede  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend Linosnede  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend Linosnede  kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
StijlOriëntaals
OnderwerpReligieus
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Oplageonbekend
Linosnede
Beeldmaat 25 x 29 cm
gesigneerd ?Goed gedaan
Linosnede Beeldmaat 25 x 29 cm gesigneerd ?
Binnen Nederland € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (44)

Geplaatst door  zioni
20 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
25 cm
29 cm

ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
Starttijd15-7-2018 om 23:58
Eindtijd22-7-2018 om 20:39