Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend Portret - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend Portret kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend Portret kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend Portret kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend Portret kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend Portret kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend Portret kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend Portret kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend Portret kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend Portret kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend Portret kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekPotlood
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Tekening van een dame
en op de achterkant een Heer
Zeer goed gedaan , bij de dame staat een signatuur ? voor mijn onbekend
afmeting 24 x 30 cm totaal
Oneffen aan het papier / afbeelding goed
ConditieRedelijk
Tekening van een dame en op de achterkant een Heer Zeer goed gedaan , bij de dame staat een signatuur ? voor mijn onbekend afmeting 24 x 30 cm totaal Oneffen aan het papier / afbeelding goed
Binnen Nederland € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (44)

Geplaatst door  zioni
20 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
30 cm
24 cm

ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
Starttijd15-7-2018 om 13:34
Eindtijd22-7-2018 om 20:48
Biedingen (13)