Ronald Boonacker - Route du Soleil VII, Limited edition, Acryl *(gratis verzending) CERTIFICAAT
Paul Versteeg - Foto, Doelgerichtheid - Ingelijst
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap /DUO (Certificaat van echtheid)
Ronald Boonacker - Route du Soleil IX, Limited edition, Acryl (gratis verzending) CERTIFICAAT
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Onbekende kunstenaar - de Jonge?
Techniek; Zeefdruk
gesigneerd
Titel; Eenkwestie van gewicht
Oplage; 75 ex.
maten; 65 x 50 cm
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 15-9-2017 om 10:48 |
Eindtijd | 22-9-2017 om 10:48 |