Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1970
TechniekAquarel
StijlSurrealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 x 53 cm (h x b)
Incl. lijst50 x 63 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Afkomstig van Onterfd Goed. Passe partout nieuw. Zonder glas.
Hij is ingelijst . Alleen glas ontbreekt. Datering zie de zilveren gulden die in het linker hoofd wordt gestoken.
Binnen Nederland € 6,90

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (56)

Geplaatst door  Amsterdam75
21 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
63 cm
50 cm
53 cm
38 cm

ObjectlocatieRotterdam,  Nederland
Starttijd31-10-2018 om 11:45
Eindtijd6-11-2018 om 20:12
Biedingen (5)