Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Portret kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1970
TechniekAquarel
StijlSurrealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 53 cm (h x b)
Lijst50 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Afkomstig van Onterfd Goed. Passe partout nieuw. Zonder glas.

Hij is ingelijst . Alleen glas ontbreekt. Datering zie de zilveren gulden die in het linker hoofd wordt gestoken.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (69)
Geplaatst door  Amsterdam75

92 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
63 cm
50 cm
53 cm
38 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:31-10-2018 om 11:45
Eindtijd:06-11-2018 om 20:12
Biedingen (5)
cooper
03 nov. / 20:15
€ 15
Remco1965
03 nov. / 20:15
€ 10
cooper
03 nov. / 20:15
€ 5
Remco1965
01 nov. / 22:16
€ 3
artart
31 okt. / 22:09
€ 1