Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set van twee bronzen beelden van fazanten kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
OnderwerpDieren
Afmetingen10.5 cm x 19 cm x 3.5 cm (h x b x d)
Gewicht894 gram
GesigneerdOngesigneerd
Een fraaie set voorstellende twee antieke, bronzen fazanten.

Fazant A: 10 x 19 x 3 cm / 429 gram.

Fazant B: 10.5 x 18 x 3.5 cm / 465 gram.

Datering: begin 20e eeuw.

Herkomst: Frankrijk.

Ze hebben kleine sporen van leeftijd maar verkeren in goede conditie, de foto's spreken voor zich.

Een leuke set bronzen sculpturen!

Kleine sporen van leeftijd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (38)

Geplaatst door  Bizart
FA. (3)

49 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
19
10.5
3.5
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-01-2023 om 10:59
Eindtijd:05-02-2023 om 21:57
Biedingen (9)
Gerard5015
05 feb. / 21:19
€ 40
vanschaik
05 feb. / 21:19
€ 35
Gerard5015
05 feb. / 10:19
€ 30
Bouwman01
05 feb. / 10:19
€ 25
Gerard5015
27 jan. / 17:59
€ 15
wijt
27 jan. / 17:59
€ 10
Gerard5015
27 jan. / 15:24
€ 5
wijt
27 jan. / 01:18
€ 3
vanschaik
25 jan. / 13:54
€ 1