Niet of onleesbaar gesigneerd - Skagway station -ets 1984- - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Skagway station -ets 1984- kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Skagway station -ets 1984- kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Skagway station -ets 1984- kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Skagway station -ets 1984- kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Skagway station -ets 1984- kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Skagway station -ets 1984- kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Skagway station -ets 1984- kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1984
Techniek Ets
Drager Geschept Papier
Stijl Modern
Onderwerp Architectuur
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 29 x 37 cm (h x b)
Incl. lijst 48 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 50
Intrigerende ets van een mij onbekende kunstenaar, met potlood gesigneerd, genummerd 3/50 met als titel Skagway station (Alaska). De ets geeft kennelijk een beeld van de wachtkamer van het historische stationnetje. Fraaie geometrie en schaduwen in combinatie met illustratieve elementen. Herkomst Galerie JAS, Utrecht.

In 1896 werd goud gevonden in de Bonanza Creek, nabij Dawson City in Yukon, Canada. Toen een aantal mijnwerkers in 1897 met hun goud in Seattle aankwamen, brak een goudkoorts uit die leidde tot een grote goldrush. Duizenden goudzoekers trokken via Skagway naar de regio Klondike in Yukon.
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (74)

Geplaatst door  kunstmest
143 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
54 cm
48 cm
37 cm
29 cm