Kleurrijk portret van een clown. Gesigneerd rechtsonder in de gouache. Herkomst galerie JAS te Utrecht Het werk verkeert in zeer goede conditie, incl de fluoricerende kleurstelling, passepartout verkleurd door de jaren heen. Datering circa 1965.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 20,00