Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas in Boheems kristal - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas in Boheems kristal kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas in Boheems kristal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas in Boheems kristal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas in Boheems kristal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas in Boheems kristal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas in Boheems kristal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas in Boheems kristal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas in Boheems kristal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas in Boheems kristal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas in Boheems kristal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas in Boheems kristal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas in Boheems kristal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas in Boheems kristal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas in Boheems kristal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas in Boheems kristal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas in Boheems kristal kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen26 x 11 cm (h x b)
Gewicht2000 gram
GemerktGemerkt/Merksticker
Prachtige vaas in Boheems loodkristal.  Wijnrood kleur.
In perfecte staat! Met  label.
Afmetingen:
H 26 cm, diameter beneden/boven 9 cm/ 11 cm. Gewicht  2 kg.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wilrijk, België
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,00
Naar Duitsland € 18,00
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 52,50

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (49)

Geplaatst door  Lucy2610
Lid sinds 2018
26 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
11 cm
26 cm

ObjectlocatieWilrijk,  België
Starttijd4-1-2022 om 22:05
Eindtijd18-1-2022 om 20:56
Biedingen (8)