Niet of onleesbaar gesigneerd - Venetië - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Venetië kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Venetië kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Venetië kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Venetië kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Venetië kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Venetië kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Venetië kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Venetië kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Venetië kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Venetië kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Olieverf
Drager Canvas (Doek)
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Havengezicht
Ingelijst Op Spieraam
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Het werk toont als nieuw en is waarschijnlijk gemaakt door een Duitse kunstenaar (Pahaev Marat?) welke schijnbaar oorspronkelijk uit de Kaukasus kwam, maar waarvan we het spoor kwijt zijn. Vandaar het meer dan sympathieke openingsbod.
Het opgespannen doek (spieraam) toont als bijna nieuw. Het schilderij is niet ingelijst
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (76)

Geplaatst door  Cords
Lid sinds 2018
184 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
30 cm
40 cm