Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage robijn rood schoorsteen glazen vaasje - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage robijn rood schoorsteen glazen vaasje kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage robijn rood schoorsteen glazen vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage robijn rood schoorsteen glazen vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage robijn rood schoorsteen glazen vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage robijn rood schoorsteen glazen vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage robijn rood schoorsteen glazen vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage robijn rood schoorsteen glazen vaasje kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlContemporary
Afmetingen12 x 8 x 8 cm (h x b x d)
GemerktOngemerkt

Vintage robijn rood schoorsteen glazen vaasje uit de jaren'60-'70 waarschijnlijk van Scandinavische origine, maar niet gemerkt. In onbeschadigde conditie.
Onbeschadigde conditie
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (39)

Geplaatst door  woerro
432 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
8
12
8

ObjectlocatieGouda,  Nederland
Starttijd2-12-2021 om 17:11
Eindtijd9-12-2021 om 21:41
Biedingen (2)