Niet of onleesbaar gesigneerd - Vreemde vogel. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Vreemde vogel. kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Vreemde vogel. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vreemde vogel. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vreemde vogel. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vreemde vogel. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vreemde vogel. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vreemde vogel. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vreemde vogel. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vreemde vogel. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vreemde vogel. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vreemde vogel. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vreemde vogel. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vreemde vogel. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vreemde vogel. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vreemde vogel. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vreemde vogel. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vreemde vogel. kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst65 x 75 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Boslandschap met centraal een opvliegende vreemde vogel. Mooie lichtval op het gras.
Perfect in orde, zowel schilderwerk als lijst.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 40,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 50,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (39)

Geplaatst door  Bernardenbeppie
Lid sinds 2020
301 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
75 cm
65 cm
60 cm
50 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAarle-Rixtel,  Nederland
Starttijd16-11-2021 om 20:34
Eindtijd28-11-2021 om 21:38
Biedingen (8)