Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouw met tooi - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouw met tooi kopen? Bied vanaf 1!
Beeld / Object

Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouw met tooi kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouw met tooi kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouw met tooi kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouw met tooi kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouw met tooi kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouw met tooi kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouw met tooi kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouw met tooi kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouw met tooi kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouw met tooi kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - vrouw met tooi kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Beeld / Object
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Verbronsd
Stijl Romantisch
Onderwerp Figuren
Afmetingen 43 x 8 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 4 gram
Gesigneerd Ongesigneerd

Het beeldje stelt een vrouw met een bloementooi voor. De sokkel is in het thema geïntegreerd.
Het beeld is versmolten met de sokkel (zelfde materiaal) en weegt totaal 4 kg. Het vertoont slechts lichte gebruikssporen.

PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (73)

Geplaatst door  Cords
Lid sinds 2018
184 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
8
43
10