Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter in New York - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter in New York kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter in New York kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter in New York kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter in New York kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter in New York kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter in New York kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter in New York kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter in New York kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter in New York kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter in New York kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter in New York kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter in New York kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter in New York kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter in New York kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter in New York kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter in New York kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter in New York kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkSchilderij
DragerPaneel
StijlExpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
Incl. lijst52 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Winter in New York. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd. Op achterzijde met etiket van Gallery X te Nederhemert. Volgens het etiket heeft het schilderij gehangen op de tentoonstelling genaamd De Mijt in 1990. Met datering op achterzijde 9-1990.
Het schilderij is in zeer goede staat. De lijst heeft kleine gebruikssporen.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (59)

Geplaatst door  LaVida
Lid sinds 2019
95 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
67 cm
52 cm
65 cm
50 cm

ObjectlocatieDen Bosch,  Nederland
Starttijd10-6-2021 om 15:07
Eindtijd24-6-2021 om 21:45
Biedingen (8)