Niet of onleesbaar gesigneerd - zicht op volle zee - olieverf - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - zicht op volle zee - olieverf kopen? Bied vanaf 10!

Niet of onleesbaar gesigneerd - zicht op volle zee - olieverf kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - zicht op volle zee - olieverf kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - zicht op volle zee - olieverf kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - zicht op volle zee - olieverf kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - zicht op volle zee - olieverf kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - zicht op volle zee - olieverf kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlRealistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst32 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • olieverf op doek, ca. jaren 50/60
  • onduidelijke signatuur rechtsonder
  • in een lijst met een chipje op de hoek linksboven
ConditieRedelijk
In redelijk tot goede staat, enkele kleine pitjes/chipjes, deels enig cracquelé, bruiningsvlekjes aan de achterkant
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (43)

Geplaatst door  Miles
891 verkochte items
Alle items van deze verkoper (170)
42 cm
32 cm
40 cm
30 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd10-3-2019 om 15:33
Eindtijd18-3-2019 om 22:43
Biedingen (26)