Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilveren Stempel - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilveren Stempel kopen? Bied vanaf 1!
Beeld / Object

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilveren Stempel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilveren Stempel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilveren Stempel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilveren Stempel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilveren Stempel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilveren Stempel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilveren Stempel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilveren Stempel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilveren Stempel kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkBeeld / Object
Periode1800 t/m 1899
TechniekZilver
StijlKlassiek
OnderwerpHistorisch
Afmetingen7 x 2 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht15 gram
GesigneerdOngesigneerd
Zilveren Stempel, 18e / 19e eeuw? goede staat, niet beschadigd
Binnen Nederland € 9,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (58)

Geplaatst door  DIES1
Lid sinds 2020
34 verkochte items
2
7
2

ObjectlocatieDen haag,  Nederland
Starttijd3-4-2021 om 0:45
Eindtijd11-4-2021 om 21:23
Biedingen (8)