N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa - 12 Lange Lijs kopjes met schoteltjes - Verkocht

N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa - 12 Lange Lijs kopjes met schoteltjes kopen? Bied vanaf 40!
N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa - 12 Lange Lijs kopjes met schoteltjes kopen? Bied vanaf 40!N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa - 12 Lange Lijs kopjes met schoteltjes kopen? Bied vanaf 40!N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa - 12 Lange Lijs kopjes met schoteltjes kopen? Bied vanaf 40!N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa - 12 Lange Lijs kopjes met schoteltjes kopen? Bied vanaf 40!N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa - 12 Lange Lijs kopjes met schoteltjes kopen? Bied vanaf 40!
  • N.V. Porselein- en Tegelfabriek Mosa (1883)
TypeGlas / Keramiek
Periode1910 t/m 1929
Afmetingen6 cm x 12 cm x 12 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
1 kopje heeft hairline barstje (zie foto)

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:10-03-2019 om 22:00
Eindtijd:24-03-2019 om 20:08
Biedingen (4)
DenHill
24 mrt. / 16:44
€ 50
Hennie1951
24 mrt. / 16:44
€ 45
DenHill
24 mrt. / 16:44
€ 45
Hennie1951
23 mrt. / 11:24
€ 40