Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend : Gemengde techniek , Rode figuurtjes – gesigneerd & ingelijst – 1989 - Verkocht

Onbekend : Gemengde techniek , Rode figuurtjes – gesigneerd & ingelijst – 1989 kopen? Bied vanaf 1!

Onbekend : Gemengde techniek , Rode figuurtjes – gesigneerd & ingelijst – 1989 kopen? Bied vanaf 1!Onbekend : Gemengde techniek , Rode figuurtjes – gesigneerd & ingelijst – 1989 kopen? Bied vanaf 1!Onbekend : Gemengde techniek , Rode figuurtjes – gesigneerd & ingelijst – 1989 kopen? Bied vanaf 1!Onbekend : Gemengde techniek , Rode figuurtjes – gesigneerd & ingelijst – 1989 kopen? Bied vanaf 1!Onbekend : Gemengde techniek , Rode figuurtjes – gesigneerd & ingelijst – 1989 kopen? Bied vanaf 1!Onbekend : Gemengde techniek , Rode figuurtjes – gesigneerd & ingelijst – 1989 kopen? Bied vanaf 1!Onbekend : Gemengde techniek , Rode figuurtjes – gesigneerd & ingelijst – 1989 kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Een werk uit 1989 van een ons onbekend kunstenaar.

-Inkttekening en acrylverf op papier.

-Het werk is gesigneerd met de initialen ‘F.M’.

-Ingelijst in de een houten lijst met passe-partout en glasplaat.

-Afmetingen: Lijst, 45 x 53 cm. Beeld, 25 x 35 cm.

Herkomst: Uit de inboedel van een kunstverzamelaar.

Conditie: Het werk is in goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Rode figuurtjes”).

Kunstenaar: Onbekend.

Techniek: Gemengde techniek, inkttekening en acrylverf op papier .

Jaartal: 1989.

Ingelijst: Ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat.

Afmetingen: Lijst, 45 x 53 cm. Beeld, 25 x 35 cm.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd10-3-2018 om 16:34
Eindtijd24-3-2018 om 16:34
Biedingen (2)