Niet of onleesbaar gesigneerd - Onduidelijke signatuur : Tekening op een servetje – Naakte vrouw – ingelijst - Verkocht

Onduidelijke signatuur : Tekening op een servetje – Naakte vrouw – ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Onduidelijke signatuur : Tekening op een servetje – Naakte vrouw – ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Tekening op een servetje – Naakte vrouw – ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Tekening op een servetje – Naakte vrouw – ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Tekening op een servetje – Naakte vrouw – ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Tekening op een servetje – Naakte vrouw – ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Tekening op een servetje – Naakte vrouw – ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Tekening op een servetje – Naakte vrouw – ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Een tekening met een voorstelling van een naakte vrouw, getekend op een servetje.

Het werk is gesigneerd. Helaas hebben wij de signatuur niet goed kunnen lezen en hebben we geen verdere informatie over de kunstenaar.

Afmetingen: Lijst, 33 x 33 cm. Beeld, 14,5 x 14,5 cm.

Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.

Conditie: In goede staat.

Zie ook de foto’s.

Klaar om op te hangen.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Naakte vrouw”).

Kunstenaar: Onbekend.

Techniek: Tekening op een papieren servetje.

Jaartal: Onbekend.

Gesigneerd: Rechtsboven.

Conditie: In goede staat.

Zie ook de foto’s.

Klaar om op te hangen.

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België:  8,00 euro bij verzending via KIALA en 15,00 euro bij verzending via Postnl.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (45)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84)

2942 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:24-09-2016 om 11:00
Eindtijd:08-10-2016 om 17:00
Biedingen (4)
HVE
02 okt. / 12:50
€ 7
jeroenmajoor
02 okt. / 09:15
€ 5
HVE
02 okt. / 01:07
€ 3
jeroenmajoor
25 sep. / 08:32
€ 1