Originele zeefdruk welke met de hand is gesigneerd door Herman Brood. - Verkocht

Originele zeefdruk welke met de hand is gesigneerd door Herman Brood. kopen? Bied vanaf 225!
Originele zeefdruk welke met de hand is gesigneerd door Herman Brood. kopen? Bied vanaf 225!Originele zeefdruk welke met de hand is gesigneerd door Herman Brood. kopen? Bied vanaf 225!Originele zeefdruk welke met de hand is gesigneerd door Herman Brood. kopen? Bied vanaf 225!Originele zeefdruk welke met de hand is gesigneerd door Herman Brood. kopen? Bied vanaf 225!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Herman Brood Originele werk Titel  TESTAROSSA Met de Hand gesigneerde zeefdruk.

Conditie Nieuw staat nooit ingelijst geweest ook nog niet in een koker gezeten.

Beeldformaat 67 x 75,5 cm

Oplage nummer 132 / 200.

Jaar: 1999

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (91)
Geplaatst door  DonCarleone
FA. (4)

36 verkochte items
Dit item is verkocht voor 225,00
Starttijd:03-08-2016 om 16:35
Eindtijd:17-08-2016 om 16:40
Milan
17 aug. / 16:34
€ 225