Ossip Zadkine - De verwoeste stad, litho 1951 - Verkocht

Ossip Zadkine - De verwoeste stad, litho 1951 kopen? Bied vanaf 50!
Prenten & Uitgaves

Ossip Zadkine - De verwoeste stad, litho 1951 kopen? Bied vanaf 50!Ossip Zadkine - De verwoeste stad, litho 1951 kopen? Bied vanaf 50!Ossip Zadkine - De verwoeste stad, litho 1951 kopen? Bied vanaf 50!Ossip Zadkine - De verwoeste stad, litho 1951 kopen? Bied vanaf 50!Ossip Zadkine - De verwoeste stad, litho 1951 kopen? Bied vanaf 50!Ossip Zadkine - De verwoeste stad, litho 1951 kopen? Bied vanaf 50!Ossip Zadkine - De verwoeste stad, litho 1951 kopen? Bied vanaf 50!
  • Ossip Zadkine (1890-1967)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1951
Techniek Varia
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Afmetingen 48 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt

Ossip Zadkine (1890 – 1967)
De verwoeste stad, litho 1951.
Afbeelding tot contourlijn 35,5 x 20,3  cm, papier 48,5 x 30 cm. Gesigneerd en “51” in de steen, r.o. in de sokkel van het beeld.
Het beeld van de litho is geheel gaaf. In de marges buiten het beeld zijn er wat oneffenheden in het papier. Langs de bovenrand en het bovenste gedeelte van de linker zijkant is een minieme verkleuring zichtbaar door eerdere inlijsting, op de foto niet zichtbaar.

zie beschrijving
Binnen Nederland € 10,00