Erotische ets van Pablo Picasso. De ets is gedateerd in de druk op 8-10-1964. Komt uit een privé verzameling. Ets zit in passe-partout.
De vorige eigenaar heeft op de achterkant genoteerd, dat deze ets uit de serie 'La Gôut de Bonheur' komt en dat het in 1970 afgedrukt is in een oplage van 666, maar dat heb ik niet kunnen verifiëren.
Goed
Ets is in zeer goede conditie, alleen onderop op achterzijde is met potlood door vorige eigenaar vermeld uit welke serie deze ets komt.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zaandam, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,50
Naar België
€ 19,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00