Pablo Picasso - Personage cubiste au chapeau - Verkocht

Pablo Picasso - Personage cubiste au chapeau kopen? Bied vanaf 85!
Prenten & Uitgaves

Pablo Picasso - Personage cubiste au chapeau kopen? Bied vanaf 85!Pablo Picasso - Personage cubiste au chapeau kopen? Bied vanaf 85!Pablo Picasso - Personage cubiste au chapeau kopen? Bied vanaf 85!Pablo Picasso - Personage cubiste au chapeau kopen? Bied vanaf 85!Pablo Picasso - Personage cubiste au chapeau kopen? Bied vanaf 85!
  • Pablo Picasso (1881-1973)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1962
Techniek Varia
Afmetingen 38 x 29 cm (h x b)
itemOptions.framed.null.label 64 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Litho van Pablo Picasso- personage cubiste au chapeau.Signatuur gedrukt.
1962
Conditie is goed
Binnen Nederland € 10,00

Pablo Picasso (1881-1973)

Spaans SpaansFrans Frans Alle items van deze kunstenaar (15)

Geplaatst door  Pablo1976
Lid sinds 2018
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
52 cm
64 cm
29 cm
38 cm