Pablo Picasso - Vollard Suite (Sculptor, Models and Sculpture) - Verkocht

Pablo Picasso - Vollard Suite (Sculptor, Models and Sculpture) kopen? Bied vanaf 125!
Prenten & Uitgaves

Pablo Picasso - Vollard Suite (Sculptor, Models and Sculpture) kopen? Bied vanaf 125!Pablo Picasso - Vollard Suite (Sculptor, Models and Sculpture) kopen? Bied vanaf 125!Pablo Picasso - Vollard Suite (Sculptor, Models and Sculpture) kopen? Bied vanaf 125!Pablo Picasso - Vollard Suite (Sculptor, Models and Sculpture) kopen? Bied vanaf 125!Pablo Picasso - Vollard Suite (Sculptor, Models and Sculpture) kopen? Bied vanaf 125!Pablo Picasso - Vollard Suite (Sculptor, Models and Sculpture) kopen? Bied vanaf 125!Pablo Picasso - Vollard Suite (Sculptor, Models and Sculpture) kopen? Bied vanaf 125!Pablo Picasso - Vollard Suite (Sculptor, Models and Sculpture) kopen? Bied vanaf 125!
  • Pablo Picasso (1881-1973)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Over de kunstenaar:
Pablo Picasso wordt op 25 oktober 1881 in Málaga geboren. Picasso was behalve schilder, ook beeldhouwer, tekenaar, grafisch kunstenaar, keramist en sieradenontwerper. Picasso’s werkzame leven wordt onderverdeeld in periodes, achtereenvolgens de blauwe, roze, kubistische, klassieke, surrealistische, abstracte en late periode. Hij vestigt zich in Montmartre in Parijs, waar hij er vrouwen en kunstenaars als Kees van Dongen, Joan Miró, Georges Braque, Pierre-August Renoir en Paul Cézanne ontmoet. Gertrude Stein, schrijfster en kunstverzamelaar, zou zijn belangrijkste beschermvrouw worden. Picasso zou uitgroeien tot één van de belangrijkste kunstenaars van de twintigste eeuw. Picasso overlijdt op 8 april 1973, op 92-jarige leeftijd in Frankrijk.

Over het werk:
Lithografie van Pablo Picasso uit de serie 'Vollard Suite', getiteld: Sculptor, Models and Sculpture. Deze lithografie is origineel uitgegeven in 1933, dit werk betreft een heruitgave uit 1973 onder toezicht van Société de la Propriété Artistique et des Dessins et Modèles (S.P.A.D.E.M.). Dit is een auteursrechtenbeschermings- en incassobureau opgericht door Franse beeldende kunstenaars en hun erfgenamen. Deze lithografie is in de steen gesigneerd met 'Picasso', en in potlood genummerd. Het betreft nummer 1083 van een oplage van 1200. Aan de bovenkant is het geplakt op een zwartkleurig passe-partout karton. De hoogte van het karton is 40 centimeter en de breedte is 50 centimeter.
Deze lithografie is in een goede staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woerden, Nederland
Binnen Nederland € 7,25