Panamarenko - kip 6 - Verkocht

Panamarenko - kip 6 kopen? Bied vanaf 800!
Grafiek (handgesigneerd)

Panamarenko - kip 6 kopen? Bied vanaf 800!Panamarenko - kip 6 kopen? Bied vanaf 800!Panamarenko - kip 6 kopen? Bied vanaf 800!Panamarenko - kip 6 kopen? Bied vanaf 800!Panamarenko - kip 6 kopen? Bied vanaf 800!Panamarenko - kip 6 kopen? Bied vanaf 800!Panamarenko - kip 6 kopen? Bied vanaf 800!Panamarenko - kip 6 kopen? Bied vanaf 800!
  • Panamarenko (1940-2019)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1990
Techniek Offset
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 54 x 38 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100
Kip 6
Offset litho
Jaartal: 1990
Afmetingen: 38cm x 54cm

Offset print getekend en genummerd op 100 exemplaren. Dit werk is mooi ingelijst in een witte kader.
Handgesigneerd en genummerd (36/100).
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Retie, België
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen België € 18,00
Naar Nederland € 25,00
Naar Duitsland € 25,00

Panamarenko (1940-2019)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  user
Lid sinds 2010
21 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
43 cm
60 cm
38 cm
54 cm