Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 53 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristiek, knap werk van Patrick Creyghton. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘77), een Épreuve d’Artiste exemplaar. In zeer goede conditie; wat kleine vouwtjes en scheurtjes aan de uiterste randen maar ingelijst met passe-partout uitstekend.
Afmetingen: 78cm x 53cm (blad), 65cm x 47cm (beeld)
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.