Patrick Creyghton - Gestutte boom, litho - Verkocht

Patrick Creyghton - Gestutte boom, litho kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Patrick Creyghton - Gestutte boom, litho kopen? Bied vanaf 50!Patrick Creyghton - Gestutte boom, litho kopen? Bied vanaf 50!Patrick Creyghton - Gestutte boom, litho kopen? Bied vanaf 50!Patrick Creyghton - Gestutte boom, litho kopen? Bied vanaf 50!
  • Patrick Creyghton (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristiek, knap werk van Patrick Creyghton.  Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘77), een Épreuve d’Artiste exemplaar.  In zeer goede conditie; wat kleine vouwtjes en scheurtjes aan de uiterste randen maar ingelijst met passe-partout uitstekend.

Afmetingen: 78cm x 53cm (blad), 65cm x 47cm (beeld)

PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,99

Patrick Creyghton (1934)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Rosser
995 verkochte items
Alle items van deze verkoper (252)
78 cm
53 cm

ObjectlocatieDiemen,  Nederland
Starttijd20-12-2020 om 14:59
Eindtijd2-1-2021 om 19:10