Patrick Creyghton - Gestutte boom, litho - Verkocht

Patrick Creyghton - Gestutte boom, litho kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Patrick Creyghton - Gestutte boom, litho kopen? Bied vanaf 50!Patrick Creyghton - Gestutte boom, litho kopen? Bied vanaf 50!Patrick Creyghton - Gestutte boom, litho kopen? Bied vanaf 50!Patrick Creyghton - Gestutte boom, litho kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
Alle items van deze verkoper (232)
  • Patrick Creyghton (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristiek, knap werk van Patrick Creyghton.  Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘77), een Épreuve d’Artiste exemplaar.  In zeer goede conditie; wat kleine vouwtjes en scheurtjes aan de uiterste randen maar ingelijst met passe-partout uitstekend.

Afmetingen: 78cm x 53cm (blad), 65cm x 47cm (beeld)

Patrick Creyghton (1934)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
78 cm
53 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-12-2020 om 14:59
Eindtijd:02-01-2020 om 19:10
Agness
01 jan. / 23:49
€ 50