Patty Harpenau: Zeefdruk, Stapel op koeien - Ingelijst - Verkocht

Patty Harpenau: Zeefdruk, Stapel op koeien - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Patty Harpenau: Zeefdruk, Stapel op koeien - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Patty Harpenau: Zeefdruk, Stapel op koeien - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Patty Harpenau: Zeefdruk, Stapel op koeien - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Patty Harpenau (1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Stapel op koeien
Jaartal: 1997
Afmetingen lijst: 70,5 cm x 85,5 cm
Oplage:  41/120
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 385

Administratieve code:

QQZW

Dit item is verkocht voor 11,00
Starttijd:05-04-2018 om 11:52
Eindtijd:15-04-2018 om 11:52
Biedingen (5)
Mar10
11 apr. / 19:31
€ 11
ebevdmolen
11 apr. / 19:31
€ 9
Mar10
08 apr. / 19:40
€ 7
ebevdmolen
08 apr. / 19:40
€ 5
ebevdmolen
05 apr. / 20:18
€ 1