Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - handgesigneerd + certificaat
Ben Deiman - Foto, Serendipity IV -Ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1974 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 55 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 15 |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Werk en passe-partout zijn in een perfecte nette staat Het bijpassende kader heeft een paar bijna onzichtbare gebruiksporen Als nieuw verder | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gavere, België | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Gavere, België |
Starttijd | 6-7-2022 om 6:10 |
Eindtijd | 15-7-2022 om 22:01 |