Paul de Lussanet - FIGUREN / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG / 1986 / VENCE - Verkocht

Paul de Lussanet - FIGUREN / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG / 1986 / VENCE kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Paul de Lussanet - FIGUREN / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG / 1986 / VENCE kopen? Bied vanaf 25!Paul de Lussanet - FIGUREN / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG / 1986 / VENCE kopen? Bied vanaf 25!Paul de Lussanet - FIGUREN / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG / 1986 / VENCE kopen? Bied vanaf 25!Paul de Lussanet - FIGUREN / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG / 1986 / VENCE kopen? Bied vanaf 25!
  • Paul de Lussanet (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1986
Techniek Litho
Drager Papier
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 135/200
Paul De Lussanet (°1940).
Figuren. "Vence".
Kleurlithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 135/200.
1986.
Redelijke staat. Lichte vlekjes rondom.
Blad: 76x56cm.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 10.50 euro.
Nederland: 12 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 14.50 euro.
Europa: 19.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

Service voor persoonlijke levering in Vlaanderen mogelijk: 30 euro.

ConditieRedelijk
Redelijke staat.
Lichte vlekjes rondom.

PrijsTot 5 kg.
Binnen België € 10,50
Naar Nederland € 12,00
Naar Duitsland € 14,50
Europese Unie € 19,50