Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 12 x 17 cm (h x b) |
Incl. lijst | 20 x 26 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | nummer 61 van 75 |
Deze kleurenlitho van Paul Holsby is handgesigneerd en -genummerd: nummer 61 uit een beperkte oplage van 75. De litho is ingelijst met een passepartout achter glas. De lijst heeft de afmetingen in cm. 26 x 1,5 x 20 (l x b x h). De afbeelding is 17 x 12. Het werk verkeert in een goede staat.
Paul (Georg) Holsby (1921 – 2007) is een bekend Zweeds beeldend kunstenaar en graficus. Hij was lid van de kunstenaarsgroep Skånsk Treklöve. In 1978 werd hij gekozen tot lid van Academia Italia en ontving hij de gouden medaille van de Academie. Ook ontving Paul Holsby een gouden medaille op de Premio Milano Artista dell'Anno in 1988
Bij verzending wordt het werk zorgvuldig verpakt en verzonden door PostNL.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Geen opmerkingen. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.