Paul Holsby - kleurenlitho met beperkte oplage - Verkocht

Paul Holsby - kleurenlitho met beperkte oplage kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Paul Holsby - kleurenlitho met beperkte oplage kopen? Bied vanaf 35!Paul Holsby - kleurenlitho met beperkte oplage kopen? Bied vanaf 35!Paul Holsby - kleurenlitho met beperkte oplage kopen? Bied vanaf 35!Paul Holsby - kleurenlitho met beperkte oplage kopen? Bied vanaf 35!Paul Holsby - kleurenlitho met beperkte oplage kopen? Bied vanaf 35!
  • Paul Holsby (1921-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen12 x 17 cm (h x b)
Incl. lijst20 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplagenummer 61 van 75

Deze kleurenlitho van Paul Holsby is handgesigneerd en -genummerd: nummer 61 uit een beperkte oplage van 75. De litho is ingelijst met een passepartout achter glas. De lijst heeft de afmetingen in cm. 26 x 1,5 x 20 (l x b x h). De afbeelding is 17 x 12. Het werk verkeert in een goede staat.

Paul (Georg) Holsby (1921 – 2007) is een bekend Zweeds beeldend kunstenaar en graficus. Hij was lid van de kunstenaarsgroep Skånsk Treklöve.  In 1978 werd hij gekozen tot lid van Academia Italia en ontving hij de gouden medaille van de Academie. Ook ontving Paul Holsby een gouden medaille op de Premio Milano Artista dell'Anno in 1988

Bij verzending wordt het werk zorgvuldig verpakt en verzonden door PostNL.

Geen opmerkingen.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 8,45
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 30,00

Paul Holsby (1921-2007)

Zweeds Zweeds

Geplaatst door  toveko1
Lid sinds 2020
70 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
26 cm
20 cm
17 cm
12 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHengelo ov,  Nederland
Starttijd27-11-2021 om 8:34
Eindtijd11-12-2021 om 21:15