Paul Huf - Fotocollage op karton, Twee figuren - Ingelijst (Groot en zwaar) - Verkocht

Paul Huf - Fotocollage op karton, Twee figuren - Ingelijst (Groot en zwaar) kopen? Bied vanaf 1!
Fotografie

Paul Huf - Fotocollage op karton, Twee figuren - Ingelijst (Groot en zwaar) kopen? Bied vanaf 1!Paul Huf - Fotocollage op karton, Twee figuren - Ingelijst (Groot en zwaar) kopen? Bied vanaf 1!Paul Huf - Fotocollage op karton, Twee figuren - Ingelijst (Groot en zwaar) kopen? Bied vanaf 1!
  • Paul Huf (1924-2002)
Type kunstwerkFotografie
Jaartal1962
TechniekDigitale Print
IngelijstIngelijst
Afmetingen79 x 120 cm (h x b)
Incl. lijst80 x 120 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Het werk bevat geen glasplaat.

Het kunstwerk is voorzien van een atelier stempel van Studio Paul Huf. Ook wordt het werk geleverd inclusief de twee boeken People en Record Covers van Paul Huf tot de voorraad strekt. De afgebeelde foto hoeft niet voor te komen in één van de boeken.

Lichte vlekjes op het beeld van het werk.