Paul Huf - Fotocollage op karton, Twee figuren - Ingelijst (Groot en zwaar) - Verkocht

Paul Huf - Fotocollage op karton, Twee figuren - Ingelijst (Groot en zwaar) kopen? Bied vanaf 1!
Paul Huf - Fotocollage op karton, Twee figuren - Ingelijst (Groot en zwaar) kopen? Bied vanaf 1!Paul Huf - Fotocollage op karton, Twee figuren - Ingelijst (Groot en zwaar) kopen? Bied vanaf 1!Paul Huf - Fotocollage op karton, Twee figuren - Ingelijst (Groot en zwaar) kopen? Bied vanaf 1!
  • Paul Huf (1924-2002)
TypeFotografie
Jaartal1962
TechniekDigitale Print
IngelijstIngelijst
Afmetingen79 cm x 120 cm (h x b)
Lijst80 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Het werk bevat geen glasplaat.

Het kunstwerk is voorzien van een atelier stempel van Studio Paul Huf. Ook wordt het werk geleverd inclusief de twee boeken People en Record Covers van Paul Huf tot de voorraad strekt. De afgebeelde foto hoeft niet voor te komen in één van de boeken.

Lichte vlekjes op het beeld van het werk.

Paul Huf (1924-2002)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330)

Lid sinds 2010
46805 verkochte items
Alle items van deze verkoper (674)
120 cm
80 cm
120 cm
79 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-12-2020 om 11:13
Eindtijd:02-01-2020 om 20:14
Biedingen (12)
vick0295
02 jan. / 19:43
€ 50
Lime
02 jan. / 19:43
€ 45
vick0295
02 jan. / 08:20
€ 40
Aahaavee
02 jan. / 08:20
€ 35
vick0295
02 jan. / 08:20
€ 35
Aahaavee
27 dec. / 12:21
€ 25
jahamers
24 dec. / 14:52
€ 20
Miela56
24 dec. / 14:52
€ 15
jahamers
24 dec. / 14:51
€ 10
Miela56
24 dec. / 14:51
€ 5
jahamers
22 dec. / 21:34
€ 3
nelleke1958
22 dec. / 11:19
€ 1