Paul Martin Koning - Paul Martin Koning - ets - Snaarinstrument - Verkocht

Paul Martin Koning - ets - Snaarinstrument kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Paul Martin Koning - ets - Snaarinstrument kopen? Bied vanaf 30!Paul Martin Koning - ets - Snaarinstrument kopen? Bied vanaf 30!
  • Paul Martin Koning (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets, potlood gesigneerd en gedateerd '76 rechtsonder.

Beeldmaat 35 x 25 cm. Bladmaat 65 x 50 cm. Losbladig.

Paul Martin Koning is geboren te Santpoort in 1943.

Paul Martin Koning (1943)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  h-g-art
98 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)

Starttijd15-1-2015 om 14:58
Eindtijd29-1-2015 om 14:58