Paul Martin Koning - ets - Snaarinstrument - Verkocht

Paul Martin Koning - ets - Snaarinstrument kopen? Bied vanaf 30!
Paul Martin Koning - ets - Snaarinstrument kopen? Bied vanaf 30!Paul Martin Koning - ets - Snaarinstrument kopen? Bied vanaf 30!
  • Paul Martin Koning (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets, potlood gesigneerd en gedateerd '76 rechtsonder.

Beeldmaat 35 x 25 cm. Bladmaat 65 x 50 cm. Losbladig.

Paul Martin Koning is geboren te Santpoort in 1943.

Paul Martin Koning (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50 )

1750 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:15-01-2015 om 14:58
Eindtijd:29-01-2015 om 14:58
dewijn
21 jan. / 16:39
€ 30