Paul Nieuwendijk - impressie bloei van de lente - Verkocht

Paul Nieuwendijk - impressie bloei van de lente kopen? Bied vanaf 280!

Paul Nieuwendijk - impressie bloei van de lente kopen? Bied vanaf 280!Paul Nieuwendijk - impressie bloei van de lente kopen? Bied vanaf 280!
  • Paul Nieuwendijk (1942)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1994
Techniek Olieverf
Drager Board
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 74.5 x 54.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Het olieverfschilderij is op canvasboard geschilderd, dus canvas gelijmd op board.

Er is daarom duidelijk een canvasstructuur aanwezig. Dit versterkt de impressionistische manier van schilderen en geeft ritme.
De bekende losse, bijna abstracte manier van schilderen van deze kunstenaar komt in dit kleurige schilderij wel heel goed tot zijn recht, ook door de essenhouten lijst.
Het "lenteschilderij" kan dus meteen op de wand worden gehangen.

PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00

Paul Nieuwendijk (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  artprojects
Lid sinds 2021
34 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
54.5 cm
74.5 cm
50 cm
70 cm